Firma

Rozwój różnych gałęzi przemysłu sprawia, iż wzrastają również wymagania związane ze środowiskiem, bezpieczeństwem i zdrowiem w zakładzie pracy. Te czynniki wskazują na fakt, iż zapotrzebowanie na „czyste powietrze” teraz jak i w przyszłości będzie sprawą pierwszorzędną.

Wieloletnie doświadczenie firmy ECO ROLF przekłada się na rozwiązania przystosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Przygotowanie ofert i realizacji zlecenia odbywa się przy ścisłej współpracy ze zleceniodawcą. Przykładamy szczególną wagę do doboru odpowiedniego filtra, bądź też urządzenia, aby w stanie oferować trwałe, skuteczne oraz atrakcyjne finansowo rozwiązania.

Oferujemy nie tylko najkorzystniejszą ofertę cenową naszych urządzeń, ale przede wszystkim dostęp do największego asortymentu produktów wysokiej jakości.

ECO ROLF to nowoczesna, elastyczna oraz dynamicznie rozwijająca się firma. Wykwalifikowani pracownicy z wiedzą techniczną stanowią gwarancję pełnej i profesjonalnej obsługi Klientów, od momentu przedstawienia problemu aż do jego rozwiązania. Zajmujemy się nie tylko dostarczaniem odpowiednich urządzeń filtrowentylacyjnych, ale przede wszystkim służymy fachowym doradztwem w kwestii zastosowania odpowiednich i skutecznych rozwiązań technicznych. Posiadamy własne biuro konstrukcyjno – technologiczne w którym, wykorzystujemy najnowsze systemy dla osiągnięcia wysokiej efektywności zarówno w fazie projektowania jak i produkcji. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników, co gwarantuje nam opracowanie projektów spełniających ustalone wymogi i normy. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.